Biuletyn Informacji Publicznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.gopsobrowo.pl

Treść strony

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie

Renata Kwiatkowska
tel. 56 678 60 22 wew. 127
kom. 720 828 530
e-mail: rkwiatkowska@gopsobrowo.pl
pok. nr 13

Zastępca Kierownika

Małgorzata Górna
tel. 56 678 60 22 wew. 127
kom. 720 828 168
e-mail: mgorna@gopsobrowo.pl
(zastępstwo Kierownika, realizacja świadczeń z pomocy społecznej)
pok. nr 13

Główna Księgowa

Iwona Żylińska
tel. 56 678 60 22 wew. 151
e-mail: izylinska@gopsobrowo.pl
pok. nr 20

Inspektor ds. kancelaryjnych, kadr i dodatków mieszkaniowych

Danuta Słomkowska 
tel 56 678 60 22 wew. 131
e-mail: gops@gopsobrowo.pl
(sprawy z zakresu: obsługi sekretariatu, kadr, dodatków mieszkaniowych, dodatku energetycznego)
pok. nr 14

Podinspektor ds. realizacji świadczeń z pomocy społeczne, Karta Dużej Rodziny

Dominika Tomczyk
tel 56 678 60 22 wew. 131
kom. 720 828 242
e-mail: dtomczyk@gopsobrowo.pl
pok. nr 14

Inspektor ds. realizacji projektów i programów
(Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej , Opieka Wytchnieniowa)

Paulina Górzyńska
e-mail: p.gorzynska@gopsobrowo.pl
kom.720 828 389
pok.12

PRACOWNICY SOCJALNI:

Usługi opiekuńcze, specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami opiekuńczymi

Małgorzata Piechowicz
kom. 720 828 602
e-mail: gpiechowicz@gopsobrowo.pl 
pok.12

Sylwia Rentflejsz
kom. 720 828 478
e-mail: srentflejsz@gopsobrowo.pl
pok.12

Wioleta Chmielewska
kom. 720 828 569
e-mail: w.chmielewska@gopsobrowo.pl
pok. nr 15

tel. 56 678 69 22 wew.132
pok.nr 12

Pogłębiona praca socjalna

Ewa Kosztowna
kom. 720 828 386
e-mail: ekosztowna@gopsobrowo.pl
pok.16

Katarzyna Zakrzewska
kom. 720 828 498
e-mail: kzakrzewska@gopsobrowo.pl  
pok.15

tel. 56 678 60 22 wew. 299
pok. nr 16

Dział realizacji świadczeń

Aleksandra Zdrojewska
kom. 603 391 900
e-mail: azdrojewska@gopsobrowo.pl

Katarzyna Murawska
kom. 720 828 464
e-mail: pracasocjalna@gopsobrowo.pl 

tel. 56 678 60 22 wew. 156
pok. nr 15
(sprawy z zakresu pomocy finansowej tj. : zasiłek stały, zasiłek okresowy, zasiłek celowy oraz posiłki w szkole)

Asystenci rodziny

Joanna Celmer
kom. 720 828 922
e-mail: jcelmer@gopsobrowo.pl
dyżur Obrowo ul. Dworcowa 3  wtorki 7:15 - 10:15, czwartek 7:15 - 10:15

Małgorzata Kamińska
kom. 720 828 673
e-mail: mkaminska@gopsobrowo.pl
dyżur Obrowo ul. Dworcowa 3  wtorki 7:15 - 10:15, czwartek 7:15 - 10:15

Przewodnicząca Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Obrowie

Aleksandra Zdrojewska 
tel. 56 678 60 22 wew. 156
kom. 603 391 900
e-mail: zi@obrowo.pl
pok. nr 15

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 13033
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-01-26 08:45:10