Biuletyn Informacji Publicznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.gopsobrowo.pl

Treść strony

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie

Renata Kwiatkowska
tel. 56 678 60 22 wew. 127
kom. 720 828 530
e-mail: rkwiatkowska@gopsobrowo.pl
pok. nr 13

Zastępca Kierownika

Małgorzata Górna
tel. 56 678 60 22 wew. 127
kom. 720 828 168
e-mail: mgorna@gopsobrowo.pl
(zastępstwo Kierownika, realizacja świadczeń z pomocy społecznej)
pok. nr 13

Główna Księgowa

Iwona Żylińska
tel. 56 678 60 22 wew. 151
e-mail: izylinska@gopsobrowo.pl
pok. nr 20

Inspektor ds. kancelaryjnych, kadr i dodatków mieszkaniowych

Danuta Słomkowska 
tel 56 678 60 22 wew. 131
e-mail: gops@gopsobrowo.pl
(sprawy z zakresu: obsługi sekretariatu, kadr, dodatków mieszkaniowych, dodatku energetycznego)
pok. nr 14

Podinspektor ds. realizacji świadczeń z pomocy społecznej

Dominika Tomczyk
tel 56 678 60 22 wew. 131
kom. 720 828 242
e-mail: dtomczyk@gopsobrowo.pl
(sprawy z zakresu: karty dużej rodziny, realizacji świadczeń z pomocy społecznej)
pok. nr 14

PRACOWNICY SOCJALNI:

Usługi opiekuńcze

Małgorzata Piechowicz
kom. 720 828 602
e-mail: gpiechowicz@gopsobrowo.pl

Sylwia Rentflejsz
kom. 720 828 478
e-mail: srentflejsz@gopsobrowo.pl

tel. 56 678 60 22 wew. 132
pok. nr 12

Specjalistyczne usługi opiekuńcze, koordynator do spraw dostępności

Weronika Rumińska
tel. 56 678 60 22 wew. 132
kom. 720 828 569
e-mail: wruminska@gopsobrowo.pl
pok. nr 12

 

Aleksandra Haglauer
tel. 56 678 60 22 wew. 156
kom. 720 828 016
e-mail: ohaglauer@gopsobrowo.pl
pok. nr 15

Pogłębiona praca socjalna

Ewa Kosztowna
kom. 720 828 386
e-mail: ekosztowna@gopsobrowo.pl

Katarzyna Murawska
kom. 720 828 464
e-mail: pracasocjalna@gopsobrowo.pl

Katarzyna Zakrzewska
kom. 720 828 498
e-mail: kzakrzewska@gopsobrowo.pl

tel. 56 678 60 22 wew. 299
pok. nr 16

Dział realizacji świadczeń

Aleksandra Zdrojewska
kom. 603 391 900
e-mail: azdrojewska@gopsobrowo.pl

Katarzyna Zakrzewska
kom. 720 828 498
e-mail: kzakrzewska@gopsobrowo.pl 

Sylwia Rentflejsz
kom. 720 828 478
e-mail: srentflejsz@gopsobrowo.pl

tel. 56 678 60 22 wew. 156
pok. nr 15
(sprawy z zakresu pomocy finansowej tj. : zasiłek stały, zasiłek okresowy, zasiłek celowy oraz posiłki w szkole)

Asystenci rodziny

Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
kom. 603 772 934
e-mail: ichechlowska@gopsobrowo.pl

Natalia Gładyszewska
kom. 720 828 922
e-mail: ngladyszewska@gopsobrowo.pl

 

Przewodnicząca Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Obrowie

Aleksandra Zdrojewska 
tel. 56 678 60 22 wew. 156
kom. 603 391 900
e-mail: zi@obrowo.pl
pok. nr 15

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 7196
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-06-16 12:26:03