Biuletyn Informacji Publicznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.gopsobrowo.pl

Treść strony

Dodatek węglowy

Wnioski na dodatek węglowy przyjmujemy codziennie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Obrowie, Aleja Lipowa 27 oraz w Dziale Świadczeń Rodzinnych w Dobrzejewicach 54 A, w godzinach pracy urzędu

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania innych źródeł ciepła

Wnioski a dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania innych źródeł ciepła przyjmujemy codziennie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Obrowie, Aleja Lipowa 27 oraz w Dziale Świadczeń Rodzinnych w Dobrzejewicach 54 A, w godzinach pracy urzędu

Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej - edycja 2023

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie kieruje zapytanie do mieszkańców Gminy Obrowo dotyczące zapotrzebowania na wsparcie w postaci Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej – edycja 2023 w ramach resortowego programu finansowanego z Funduszu Solidarnościowego.

Opieka wytchnieniowa - edycja 2023

W związku z ogłoszonym przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej naborem wniosków w ramach Programu pn. „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023 zapraszamy osoby z terenu Gminy Obrowo, zainteresowane tym rodzajem wsparcia, do kontaktu z pracownikami ośrodka.

Dodatek elektryczny od 1 grudnia 2022 r.

Wniosek o wypłatę dodatku elektrycznego można składać w gminie właściwej ze względu na miejsce zamieszkania osoby składającej. Wniosek można składać w terminie od dnia 1 grudnia 2022 r. do dnia 01 lutego 2023 r. i wynosi on jednorazowo 1.000 zł.

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 50993
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-11-24 11:23:41