Biuletyn Informacji Publicznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.gopsobrowo.pl

Treść strony

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie

Renata Kwiatkowska

tel. 56 678 60 22 wew. 127

rkwiatkowska@gopsobrowo.pl

pok. nr 16

 

Zastępca Kierownika

Małgorzata Górna

tel. 56 678 60 22 wew. 127

mgorna@gopsobrowo.pl

pok. nr 16

(zastępstwo Kierownika, realizacja świadczeń z pomocy społecznej)

 

Główna Księgowa

Iwona Żylińska

tel. 56 678 60 22 wew. 151

izylinska@gopsobrowo.pl

pok. nr 20

 

Inspektor ds. kancelaryjnych, kadr i dodatków mieszkaniowych

Danuta Słomkowska 

tel 56 678 60 22 wew. 131

gops@gopsobrowo.pl

(sprawy z zakresu: obsługi sekretariatu, kadr, dodatków mieszkaniowych, dodatku energetycznego)

pok. nr 14

 

Podinspektor ds. realizacji świadczeń z pomocy społecznej

Dominika Tomczyk

tel 56 678 60 22 wew. 131

kom 720 828 242

dtomczyk@gopsobrowo.pl

(sprawy z zakresu: karty dużej rodziny, realizacji świadczeń z pomocy społecznej)

pok. nr 14

 

PRACOWNICY SOCJALNI:

Pierwszy kontakt, usługi opiekuńcze

Małgorzata Piechowicz

tel 56 678 60 22 wew. 132

kom 720 828 602

gpiechowicz@gopsobrowo.pl

pok. nr 13

(pracownik przyjmuje osoby, które po raz pierwszy przybyły  do GOPS w celu uzyskania pomocy lub nie korzystały z jego wsparcia przez ostatnie dwa lata)

 

Specjalistyczne usługi opiekuńcze, koordynator do spraw dostępności

Weronika Rumińska

wruminska@gopsobrowo.pl

tel 56 678 60 22 wew. 132

kom 720 828 569

pok. nr 13

 

Domy Pomocy Społecznej

Aleksandra Haglauer

ohaglauer@gopsobrowo.pl

tel. 56 678 60 22 wew. 156

 

Pogłębiona praca socjalna

Ewa Kosztowna

ekosztowna@gopsobrowo.pl

kom 720 828 386

 

Katarzyna Murawska

pracasocjalna@gopsobrowo.pl

kom 720 828 464

 

Katarzyna Zakrzewska

kzakrzewska@gopsobrowo.pl

kom 720 828 498

tel. 56 678 60 22 wew. 299

pok. nr 12

 

 

Dział realizacji świadczeń

Aleksandra Zdrojewska

zi@gopsobrowo.pl

kom 603 391 900

 

Katarzyna Zakrzewska

kzakrzewska@gopsobrowo.pl

kom 720 828 498

 

Sylwia Rentflejsz

srentflejsz@gopsobrowo.pl

tel. 56 678 60 22 wew. 156

pok. nr 15

(sprawy z zakresu pomocy finansowej tj. : zasiłek stały, zasiłek okresowy, zasiłek celowy oraz posiłki w szkole)

 

Asystencji rodziny

Iwona Wawrzyniak-Chechłowska

ichechlowska@gopsobrowo.pl

tel. kom. 603 772 934

 

Natalia Gładyszewska

ngladyszewska@gopsobrowo.pl

tel. kom. 720 828 922

 

 

Przewodnicząca Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Obrowie

Aleksandra Zdrojewska 

tel. 56 678 60 22 wew. 156

pok. nr 15

e-mail: zi@obrowo.pl

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5960
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-04-08 13:21:43